O nas

InterFolia

 

Nasze atuty
  • specjalizacja i doświadczenie w produkcji artykułów biurowych z folii polipropylenowej
  • innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne zapewniające najwyższą efektywność produkcji
  • nowoczesny i systematycznie modernizowany park maszynowy
  • wysokiej jakości folia PP własnej produkcji
  • doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników

Stosowane technologie
  • produkcja folii polipropylenowej metodą wylewową
  • automatyczne zgrzewanie termiczne folii PP
  • automatyczne zgrzewanie ultradźwiękowe folii PP
  • wytłaczanie na produktach – bezbarwne lub kolorowe
 
Inter-folia jest wiodącym w Europie producentem artykułów biurowych z folii polipropylenowej przeznaczonych do przechowywania, segregowania i ochrony dokumentów.

Spółka została założona w 1994 r. jako pierwszy polski producent kieszeni na dokumenty. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty szybko zyskała odbiorców zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich. Od 1998 r. działalność handlowa wraz z produkcją jest prowadzona we własnej siedzibie.

Jednym z ważniejszych kroków w rozwoju firmy było uruchomienie w 2005 r. produkcji własnej folii polipropylenowej z przeznaczeniem dla wytwarzania szerokiej gamy produktów o wysokiej europejskiej jakości.

Stosowane w firmie technologie to produkcja folii polipropylenowej metodą wylewową oraz automatyczne zgrzewanie termiczne i ultrasoniczne. Wysoki stopień zaawansowania technologicznego i wydajność parku maszynowego pozwalają nam dostarczać produkty w masowych ilościach i krótkich terminach i tym samym realizować z powodzeniem najbardziej wymagające projekty.

Dzięki specjalizacji i doświadczeniu, systematycznemu wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych oraz wykorzystywaniu wysokiej jakości własnej folii polipropylenowej nasze produkty są w pełni zgodne z wymaganiami rynku krajowego, europejskiego i globalnego.

Nasi partnerzy to wiodący dystrybutorzy i hurtownicy, sieci handlowe i mniejsze firmy. W wielu przypadkach współpraca odbywa się na podstawie wieloletnich kontraktów. Oferta asortymentowa kieszeni na dokumenty, obwolut i skoroszytów jest wciąż wzbogacana i dostosowywana do warunków rynkowych, a przede wszystkim do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wszystkie produkowane przez nas artykuły wytwarzane są z wysokiej jakości folii PP własnej produkcji oraz materiałów i surowców pochodzenia europejskiego.
Oferujemy szeroką gamę produktów niezbędnych do ochrony, przechowywania, prezentacji i segregowania dokumentów, w zróżnicowanych formatach i grubościach oraz bogatej kolorystyce.

Na życzenie naszych odbiorców oznaczamy i etykietujemy produkty w indywidualnie ustalony sposób, w tym również marką własną klienta.